BALIKESİR İL MEM ARGE

Kurumlar Arası İş Birliği Eğitime Değer Kazandıracak

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi arasında, ortak projeler geliştirmek ve iş birliği içerisinde çalışmalar yürütmek amacıyla planlama ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Kurumlar Arası İş Birliği Eğitime Değer Kazandıracak

İlimizde eğitimin her kademesini etkileyecek önemli yatırımlar hayata geçiriliyor, eğitimde fırsat eşitliği ilkesi göz önünde bulundurularak başarılı proje ve çalışmalara imza atılıyor. Eğitim öğretim faaliyetlerinin niteliğinin artırılması için Müdürlüğümüz ve kurumlar arasında yürütülen ortak çalışmalar önemsenerek iş birliği ağı daha da genişliyor.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mürsel Sabancı, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Levent Mertoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ahmet İnan, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Nezaket Elif Binici ve İl Millî Eğitim Şube Müdürü Onur Aydın'ın bulunduğu planlama ve değerlendirme toplantısında; Balıkesir'de var olan eğitim kalitesinin daha da artırılması amacıyla kurumlar arası güç birliği yapılarak ortak projeler geliştirilip uygulanacağı üzerinde duruldu.

Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen, proje ve iş birliği çalışmalarının görüşüldüğü toplantıda; Balıkesir eğitim ailemizi oluşturan yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimiz için eğitim akademileri kurularak Balıkesir'de eğitime farklı bir nefes kazandırılacağının altı çizildi.

 

09-10-202309-10-2023

Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.