Hârezmî Eğitim Modeli Sergisi
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin'in teşrifleriyle İstanbul'da düzenlenen Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Tanıtım Programı'nda gerçekleştirilen Harezmi Eğitim Modeli Sergisine, Erdek Halitpaşa İlkokulu öğrencisi Gökmen Uğuz, "Akıllı Tarım" projesi ile katıldı.![Hârezmî Eğitim Modeli Sergisi](/meb_iys_dosyalar/2024_06/13111039_6.jpg)
Harezmi Eğitim Modeli Sergisine, 27 pilot il ve 115 okulun projeleri arasından örnek olarak seçilen 9 projeden biri olarak, İlçe Koordinatörü Tuğba Altuntaş ve öğretmeni Hülya Yongalı eşliğinde katılan öğrencimiz Gökmen Uğuz, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Tanıtım Programına teşrif eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin'e Harezmi sergi alanında sunum yapma fırsatı buldu.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı'nın da sergi alanında ziyaret ettiği öğrencimizi ve öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.