BALIKESİR İL MEM ARGE

Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyonu Konsorsiyumu 2023 Başvuruları

           Balıkesir İl Millî Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyonu 2023 Yılı Konsorsiyum başvuruları başlamıştır.
Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyonu Konsorsiyumu 2023 Başvuruları

           Avrupa Birliği 2021-2027 Eğitim, Öğretim, Gençlik ve Spor Programı kapsamında Avrupa Komisyonu tarafından 28 Mayıs 2020 tarihinde yayımlanan Erasmus Akreditasyon teklif çağrısı ile Bakanlığımız Merkez ve Taşra Teşkilatı Birimlerine,  program fırsatlarına uzun vadeli erişim imkânı tanınmıştır.

 

Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyonuna hak kazanan müdürlüğümüzün kurumlarımızın Erasmus+ Programı kapsamında sunulan hareketlilik fırsatlarından üst düzeyde ve kolaylaştırılmış bir şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla akreditasyon programına mesleki ve teknik eğitim veren kurumlarımızın katılımını esas kılınmıştır. 

 

Mesleki Eğitim Akreditasyonu Konsorsiyumu 2023 başvurularına ilişkin bilgiler ekte yer alan bilgi notunda sunulmuştur. Bu kapsamda Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyonu Konsorsiyumuna başvuru yapmak isteyen kurumlarımızın 18 Ocak 2023 mesai bitimine kadar https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbclhoWRzlUd9sY_xzjHlAjrJIj9zyMm_dkklj4R0YmBiQIw/viewform link adresinden başvurularını sunabilirler.

 

Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyonu Bilgi Notu tıklayınız.

Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.