BALIKESİR İL MEM ARGE

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri ve TÜBİTAK, GMKA ve Erasmus+ Hibe Destekleri Seminerlerine Ayvalık İlçesiyle başlandı.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri ve TÜBİTAK, GMKA ve Erasmus+ Hibe Destekleri Seminerlerine Ayvalık İlçesiyle başlandı.

Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından dördüncüsü düzenlenen  Eğitim ve Öğretimde  Yenilikçilik Ödülleri Töreninin ardından,  ARGE birimimizin sunumuyla, öğretmen ve okul müdürlerimize, Cunda Uygulama Otelinde, bilgilendirme semineri verildi. 

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme birimi Şube Müdürü Fahri ACAR´ın seminer açılış konuşmasında, bu seminer sonrasında, katılan öğretmen ve okul müdürlerimizin, okullarında eğitim ve öğretimde yenilikçilik ödüllerinin bilgilendirmesini yapmalarını ve başvuruların artış göstermesini beklediklerini söyledi.

Eğitim ve öğretim alanında özgün uygulamaların teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla düzenlenen eğitim ve öğretimde yenilikçilik ödüllerinin, öğrenci ve öğretmenlerin daha iyi eğitim ve öğretim imkanı sunmayı, yenilikçi uygulamaları eğitim sistemine kazandırmayı hedef aldığını, MEB Strateji Geliştirme Başkanlığı Genelgesi doğrultusunda açıklayan ARGE Ekibimiz ; "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik  Ödülleri" faaliyetinin gerçekleştirileceği kategorilerin sunumunu yaptı.

Seminerde TÜBİTAK, GMKA ve Erasmus+ Hibe Destekleri hakkında bilgiler verildi.

12-12-201612-12-2016

Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.