BALIKESİR İL MEM ARGE

BENGİ, İlçe Formatör Öğretmenlere Tanıtıldı

Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) projesi kapsamında BENGİ İlçe Formatör Öğretmenleri ile Balıkesir Altıeylül Öğretmenevinde toplantı düzenlendi.    
BENGİ, İlçe Formatör Öğretmenlere Tanıtıldı

   İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Proje Koordinatörü Fahri Acar’ın başkanlığında yapılan toplantıda İlçelerde yapılacak çalışmaların tanıtılması amacıyla düzenlenen Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) proje toplantısına İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE ekibi ve 20 İlçenin İlçe Formatör öğretmenleri katıldı.

BENGİ’Yİ 14 BİN KİŞİLİK EĞİTİM CAMİASIYLA BİRLİKTE YÜRÜTMEKTEYİZ

   Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Proje Koordinatörü Fahri Acar, "BENGİ’yi diğer projelerden ayıran en önemli özelliği izlenebilir olmasıdır. BENGİ örnek çalışmaların izlenebildiği interaktif bir ortamdır. Okulda yapılan faaliyetler ve örnek projeler idare tarafından izlenerek geri bildirim yapılabilecektir." dedi.

   İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi personellerinden Sedef SÜRGEN, Ayça DENİZLİ ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme ve Değerlendirme Birimi personellerinden Ümit YEL’in  sunumlarının ardından Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) proje tanıtım toplantısı sona erdi.

08-01-201708-01-201708-01-201708-01-2017

Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.