BALIKESİR İL MEM ARGE

BENGİ Bigadiç’te Eğitim Yöneticilerine Tanıtıldı

Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ)  Bigadiç ve Sındırgı ilçelerinin eğitim yöneticilerine tanıtıldı.    
BENGİ Bigadiç’te Eğitim Yöneticilerine Tanıtıldı

   Bigadiç Atatürk İlkokulu Toplantı Salonunda saat 10.00´ da Bigadiç ve Sındırgı ilçelerimizde görevli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve okul müdürlerine yönelik olarak Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) proje tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

BENGİ’DE MİLLİ MANEVİ DEĞERLERİNE BAĞLI BİREYLER YETİŞTİRMEYİ HEDEFLİYORUZ

   İlimizde eğitimin niteliğini artırmak için 2016-2017 eğitim öğretim yılı itibarı ile "Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) Projesi" tüm okul ve kurumlarımızda uygulanacaktır. BENGİ Projesi ile eğitim öğretim faaliyetlerinde niteliği yükselterek öğrencilerimizin akademik başarısını artırmak; zihinsel, fiziksel, ruhsal ve sosyal yönden bir bütün olarak gelişmelerini sağlamak; milli ve manevi değerlerine bağlı, ülkesine ve milletine faydalı bireyler olarak yetişmeleri amaçlanmıştır.

   Toplantıya Bigadiç Kaymakamı  Altuğ ÇAĞLAR, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa URAS, Bigadiç İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal EFE, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Proje Koordinatörü Fahri ACAR, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme ve Değerlendirme Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Projesi Bilişim ve Yazılım Sorumlusu Yusuf YALÇIN ve eğitim yöneticileri katıldı.

   İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Proje Koordinatörü Fahri Acar, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme ve Değerlendirme Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Projesi Bilişim ve Yazılım Sorumlusu Yusuf Yalçın’ın sunumlarının ardından Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) proje tanıtım toplantısı sona erdi.

08-01-201708-01-201708-01-201708-01-201708-01-201708-01-2017

Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.