BALIKESİR İL MEM ARGE
BAŞARIYI İZLEME ve GELİŞTİRME PROJESİ (BİGEP) 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI UYGULAMA YÖNERGESİ YAYIMLANDI
Valiliğimiz himayelerinde gerçekleştirilen Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi'nin (BİGEP) 2022-2023 eğitim-öğretim yılı uygulama yönergesi yayımlandı.![BAŞARIYI İZLEME ve GELİŞTİRME PROJESİ (BİGEP) 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI UYGULAMA YÖNERGESİ YAYIMLANDI](/meb_iys_dosyalar/2022_09/02103830_1234.jpg)
Valiliğimiz himayelerinde gerçekleştirilen Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi'nin (BİGEP) 2022-2023 eğitim-öğretim yılı uygulama yönergesi yayımlandı. Yeni uygulama yönergesi ile üç alanda yürütülen proje tek alana düşürülerek sadece akademik alana odaklanıldı.
Yeni uygulama yönergesi için tıklayınız.