Balıkesir Üniversitesi ProKOB´tan Birimimize Ziyaret
Ziyaret çerçevesinde işbirliği, tecrübe paylaşımı ve bilgi alışverişi gerçekleştirildi.![Balıkesir Üniversitesi ProKOB´tan Birimimize Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_25153009_dsc_0636.jpg)
Balıkesir Üniversitesi Proje Koordinasyon Ofisi’nden (ProKOB) Prof.Dr. Feray KÖÇKAR ve Dr. Kimyager Gülşah ÇELİK birimimize tecrübe aktarımı, bilgi paylaşımı ve olası ortaklıklar hakkında görüşmek üzere ziyarette bulundular.
AR-GE Birimi’nde gerçekleştirilen toplantıda Şube Müdürümüz Rabiye KAHRAMAN, PEK-Projeler Ekibimiz üyelerinden Yılmaz Ragıp DÜLKER A. Pınar KARAÜZÜM ve Araştırma, Stratejik Planlama ve Kalite Geliştirme Ekibi-ASKE’den Özlem GÜL yer aldılar.
Verimli geçen toplantıda daha önce İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Balıkesir Üniversitesi arasında yapılan Akademik İşbirliği Protokolü çerçevesinde işbirliği çerçevesinde temenniler dile getirildi.