4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı 10. Dönemi Sergileri Başladı
4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programının 10. Dönemi Sergileri Strateji Geliştirme Şube Müdürü Onur AYDIN'ın katılımıyla gerçekleştirildi.![4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı 10. Dönemi Sergileri Başladı](/meb_iys_dosyalar/2024_05/02133735_whatsappimage20240502at12.35.132.jpg)
TÜBİTAK Bilim Toplum Programları Başkanlığı(BİTO) tarafından Milli Teknoloji Hamlesi çerçevesinde ülkemizin emin adımlarla ilerlediği bilim ve teknoloji yolculuğunda geleceğimizin teminatı gençlerimizin bilimsel proje hazırlama ve sunma deneyimi elde ettikleri 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programının 10. Dönemi kapsamında 2023-2023 Eğitim-Öğretim yılında başvuru kabul edilen 24 bilim fuarımızın sergilenmeye başladı. 4006 Bilim fuarlarının açılışı Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Şube Müdürü Onur AYDIN'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
4006 TÜBİTAK 10. Dönem Bilim Fuarı gerçekleştiren okullarımız;
- Altıeylül Fen Lisesi
- Burhaniye Bilim ve Sanat Merkezi
- Altıeylül Ahmet Karatoprak İmam Hatip Ortaokulu
- Karesi Umut Özel Eğitim Ortaokulu
- Burhaniye Hacı Mehmet Fevzi Köylü Anadolu İmam Hatip Lisesi (Ortaokul)
- Altıeylül Bilim ve Sanat Merkezi
- Susurluk Anadolu Lisesi
Genç bilim insanlarımızı tebrik ediyor, hem bugün hem gelecekte ülkemize ve tüm insanlığa bilimsel projeleriyle büyük katkılar sağlamalarını temenni ediyoruz. Bir kez daha başvuru sürecinde emek veren tüm eğitim yöneticileri, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.