BALIKESİR İL MEM ARGE

Üstün Yetenekli Öğrencilerde Teknoloji Temelli Yaklaşımlar Projesi Çekya Hareketliliği Hazırlık Toplantısı

Üstün Yetenekli Öğrencilerde Teknoloji Temelli Yaklaşımlar Projesi´nin nisan ayında gerçekleşecek olan son yurt dışı hareketliliğine yönelik hazırlık toplantısı 6 Mart 2018 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu´nda gerçekleştirildi.
Üstün Yetenekli Öğrencilerde Teknoloji Temelli Yaklaşımlar Projesi Çekya Hareketliliği Hazırlık Toplantısı

Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yürütücüsü olduğu Üstün Yetenekli Öğrencilerde Teknoloji Temelli Yaklaşımlar Projesi´nin nisan ayında gerçekleşecek olan son yurt dışı hareketliliğine yönelik hazırlık toplantısı 6 Mart 2018 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu´nda gerçekleştirildi. Toplantıya konsorsiyum ortağı 12 kurumdan yurt dışı hareketliliklerde yer alacak öğretmenler katılım sağladı.

Düzenlenen toplantıda Çekya hareketliliği hakkında bilgi verilerek, katılımcıların ve ortak kurumların sorumlulukları, proje kazanımlarını artırmak için yapılacak işbirliği çalışmaları ve 2017-2018 eğitim öğretim yılı sonunda yapılacak ölçme, değerlendirme ve yaygınlaştırma faaliyetleri hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu. 

09-03-201809-03-201809-03-2018

Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.