BALIKESİR İL MEM ARGE

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Çağrısı

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Çağrısı

2017-2018 Dönemi 4006 - TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı Başvuru Sistemi Açılmış olup son başvuru 1 Aralık 2017 saat: 17.00dir. Bu tarihe kadar başvuruların tamamlanıp onaylanması gerekmektedir. Başvuru aşamasında tüm proje bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Taslak durumundaki başvurular dikkate alınmayacaktır. Son başvuru tarihine kadar proje başvuru bilgilerinde değişiklik yapılabilmektedir. Her kurum sadece bir 4006 proje başvurusu yapılabilir.http://bilimiz.tubitak.gov.tr/bilimFuari.htm linkinden başvuru yapacak olan proje yürütücüsünün Arbis kaydı olması gerekmektedir. Başvuru sisteminin ‘Başvuru Onay’ adımında ‘Başvuru Onayla’ butonunu tıklayarak başvurunun son başvuru tarihine kadar onaylanması gerekmektedir. Onaysız başvurular geçersiz sayılacaktır.

Programa resmi ortaokul ve liseler (özel okulların başvuruları kabul edilmemektedir); bilim ve sanat merkezleri; öğretim programlarında Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Türkçe vb. derslerden en az üçüne yer veren Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Mesleki Eğitim Merkezleri; bünyesinde 5-12. sınıfların eğitim gördüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı görme, işitme ve zihinsel engelliler okulları başvuruda bulunabilmektedir.

            Çağrı metni için tıklayınız.

            İl Arge sorumluları için tıklayınız

            Başvuru sırasında istenen belgeler için tıklayınız.

Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.