BALIKESİR İL MEM ARGE

Ortaokul ve Lise Öğretmenleri için TÜBİTAK Araştırma Projeleri Danışmanlık Eğitimi Çalıştayı

Ortaokul ve Lise Öğretmenleri için TÜBİTAK Araştırma Projeleri Danışmanlık Eğitimi Çalıştayı

    Çalıştay TÜBİTAK Ortaokul ve Lise Araştırma Projeleri Yarışmalarında yer almak isteyen öğretmenlere rehberlik sağlamak amacıyla planlanmıştır. Çalıştaya katılım sağlayan öğretmenlerin TÜBİTAK tarafından düzenlenen yarışmalara aktif katılım göstermesi ve eğitim aldıkları branşta en az 1 projeye danışmanlık yapması beklenmektedir. Çalıştaya ortaokul ve liselerde görevli öğretmenlerin başvuruları kabul edilecek olup eğitimler ücretsizdir.

    Çalıştay, her branş için 25 kişinin katılımı ile sınırlı olup kesin katılımcılar başvurular üzerinden değerlendirilecektir. Katılımı kesinleşen öğretmenlerimiz mail ya da telefon yoluyla bilgilendirilecektir. Çalıştayın 18-19 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanmıştır. Branş eğitimleri 09.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek olup eğitimler Balıkesir Üniversitesi´nde görevli akademisyenler tarafından verilecektir. 

     Çalıştay yeri ve program kesin katılımcılar belirlendikten sonra duyurulacaktır. Son başvuru tarihi 30 Ekim 2017´dir.

     Başvuru Formu için tıklayınız.

Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.