BALIKESİR İL MEM ARGE

KİTAPLARIM KANATLARIM PROJESİ

KADRİYE KEMAL GÜREL İLKOKULU BENGİ KAPSAMINDA OLUŞTURDUĞU “KİTAPLARIM KANATLARIM” PROJESİ ETKİNLİĞİNE BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ SAYIN PROF.DR. KERİM ÖZDEMİR İLE ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ ERCÜMENT KUTLU’NUN KATILIMLARI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
KİTAPLARIM KANATLARIM PROJESİ

    BENGİ kapsamında “KİTAPLARIM KANATLARIM” projemizin kitap okuma saati etkinliğimizi Balıkesir Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Kerim ÖZDEMİR´in ve Altıeylül İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ercüment KUTLU’NUN katılımları ile gerçekleştirdik. Katılımcılar öğrencilerimizle birlikte kitap okudular. Daha sonra Balıkesir Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Kerim ÖZDEMİR öğrencilerle söyleşi yaparak kitap okumanın ve çalışmanın önemini vurguladı. Öğrencilerimize çok kitap okumaları tavsiyesinde bulundu. Yapılan söyleşide öğrencilerimizin sorularını içtenlikle cevaplandırdı. Kadriye Kemal Gürel İlkokul öğrencileri ise Sayın Rektörümüze çiçek takdim ettiler. Şube Müdürümüz Ercüment KUTLU’da Sayın Rektörümüze bu projeye vermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkür etti. Okul Müdür Tevfik YILDIRIM’da Sayın Rektörümüzü okulda görmekten çok mutlu olduklarını belirtti, davetlerini kırmayarak okulumuza gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı Sayın Rektörümüze çok teşekkür ettiğini söyledi.

06-03-201706-03-201706-03-201706-03-201706-03-2017

Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.