BALIKESİR İL MEM ARGE

Erasmus+ Seminerine Öğretmenlerden Büyük İlgi

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Ar-Ge Birimi tarafından 20 ilçeden 300 öğretmen ve eğitim yöneticisine yönelik olarak düzenlenen Erasmus+ Semineri 9-11 Aralık 2015 tarihleri arasında il genelinde 3 bölgede gerçekleştirildi.
Erasmus+ Seminerine Öğretmenlerden Büyük İlgi

ERASMUS+ SEMİNERİ  EDREMİT, BANDIRMA VE ALTIEYLÜL İLÇELERİNDE DÜZENLENDİ

     İlimiz öğretmen ve eğitim yöneticileri tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Erasmus+ Semineri, 9 Aralıkta Edremit´te; (Edremit, Ayvalık, Havran, Gömeç ve Burhaniye), 10 Aralıkta Bandırma´da; (Bandırma, Gönen, Manyas, Marmara ve Erdek),  11 Aralık´ta Altıeylül´de; (Altıeylül, Karesi, Kepsut, Susurluk, İvrindi, Balya, Bigadiç, Dursunbey, Savaştepe ve Sındırgı) İlçelerinin katılımı ile düzenlendi.

ERASMUS+ SEMİNERİ İLE ÖĞRETMENLER BİLGİLENDİRİLDİ

      4 oturum halinde düzenlenen Erasmus+ Seminerinde Erasmus+ Programı Genel Tanıtımı, Geçmiş Yıllara Ait İstatistikler, Türkiye´de Durum-Balıkesir´in Yeri, E-twinning Portalı Tanıtımı, E-twinning Live ve TwinSpace Kullanımı, Ortak Bulma (Uluslararası Veritabanları, E-twinning ve Salto-Youth), KA1 - Bireylerin Öğrenme Hareketliliği (Okul Eğitimi, Mesleki Eğitim ve Gençlik), KA2 - Yenilik ve İyi Uygulama için İşbirliği (Okul Eğitimi, Mesleki Eğitim ve Gençlik), KA3 - Politika Reformuna Destek (Okul Eğitimi, Mesleki Eğitim ve Gençlik), IPA Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı başlıklarında bilgilendirme yapıldı.

Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.