BALIKESİR İL MEM ARGE

Eğitimde Kalite Yolculuğu “BENGİ” Başladı

 
Eğitimde Kalite Yolculuğu “BENGİ” Başladı

 Valimiz Sayın Ersin Yazıcı himayesinde Balıkesir’de yürütülen Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile toplantı düzenlendi.

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker’in başkanlığında İlçelerde yapılacak çalışmaların tanıtılması amacıyla düzenlenen Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) projesi toplantısına Maarif Müfettişleri Başkanı Emin Bülent Bayraktar, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve 20 İlçenin İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ BENGİ İÇİN TOPLANDI

   BENGİ tanıtım videosu ile başlayan toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) projesinin uygulanması noktasında 20 ilçemizin İlçe Milli Eğitim Müdürlerine sunum eşliğinde bilgi verdi.  Gerekli talimatlarda bulunarak başarılar diledi.

BENGİ, HERKES İÇİN YENİ HEDEFLERE ULAŞMA FIRSATIDIR

   Toplantı, Strateji Geliştirme Hizmetleri Biriminden sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri Acar’ın, herkes için yeni hedeflere ulaşma fırsatı olduğunu vurguladığı BENGİ projesi hakkında bilgi veren sunumunun ardından, Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) projesi Çalıştay Raporu Kitapçığı ile Uygulama Yönergesi Kitapçığının tanıtımı ile devam etti.

    İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ve 20 İlçe Milli Eğitim Müdürünün konu ile ilgili görüş ve önerileri sonrasında toplantı sona erdi.

02-01-201702-01-201702-01-201702-01-2017

Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.