BALIKESİR İL MEM ARGE

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri´nde Balıkesir´e Üç Bölgesel Ödül

Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından düzenlenen ve 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında 5.si düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında Balıkesir ilimizden üç kurumumuz bölgesel ödül almaya layık görülmüştür.
Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri´nde Balıkesir´e Üç Bölgesel Ödül

         Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla yürütülen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” ne 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında 3357 başvuru yapılmıştır. İlk olarak, değerlendiriciler tarafından elektronik ortamda,  proje raporları değerlendirilmiş, bunun sonucunda 189 çalışma saha ziyaretine kalmıştır. Gerçekleştirilen saha ziyaretlerinin ardından 106 çalışma Bölgesel Ödül almaya layık görülmüştür.

         Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından yürütülen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde İlimiz Batı Marmara Bölgesi grubunda Tekirdağ ve  Kırklareli  ileriyle birlikte değerlendirilmiş ve üç proje ile bölgesel ödül almaya hak kazanmıştır.

 

Batı Marmara Bölgesinde Ödül Almaya Hak Kazanan Kurumlarımız;

Yöntem ve Tekniğim, Özgün Materyalim (Kurumsal) projesiyle Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Küçük Arkeologlar İş Başında (Kurumsal) projesiyle Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Yalakkaya Ve Aşık Değerlerimizle Karışık (Bireysel) projesiyle Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bölgesel Ödülüne Layık Görülen Diğer Çalışmalar için tıklayınız.


         Balıkesir, Tekirdağ ve Kırklareli illerinin katılacağı Batı Marmara Bölgesi Ödül Töreni 26 Kasım 2017 tarihinde Tekirdağ ilinde yapılacaktır.Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.