BALIKESİR İL MEM ARGE

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Başvuruları Başladı.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Başvuruları Başladı.

Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemimize kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması amacıyla  yürütülen başarılı çalışmalara verilen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri”nin dördüncüsü 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında gerçekleştirilecektir. 

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’ne ekte yer alan Genelge´de belirtilen koşullara sahip  her tür ve kademedeki eğitim  kurumlarında görev yapan öğretmen ve yöneticiler ile lise ve üstü düzeyde öğrenim gören öğrenciler  başvuru yapabileceklerdir. Başvurular 10 Mayıs 2016 saat 23.59´a kadar uzatılmıştır ve http://eoyo.meb.gov.tr/Login.aspx adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Elektronik ortamda ve saha ziyareti ile yapılacak olan değerlendirmeler sonucu ödül almaya hak kazanan çalışmalar, bölgesel ve Bakanlık düzeyinde düzenlenecek törenlerle ödüllendirilecektir.

 

Ekler:

Genelge

Başvuru Kılavuzu

Örnek Rapor Formatı

İstatistiki Böle Birimleri Sınıflaması (İBBS)


Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.