BALIKESİR İL MEM ARGE

Eğitim-Öğretim Kurumlarımızdan Erasmus+ KA1 Projelerine Büyük İlgi

2 Şubat 2016 tarihi itibariyle başvuruları sona eren Erasmus+ Programı KA1-Bireylerin Öğrenme Hareketliliği alanından ilimiz genelinde toplam 144 proje başvurusu yapılmıştır.
Eğitim-Öğretim Kurumlarımızdan Erasmus+ KA1 Projelerine Büyük İlgi

2 Şubat 2016 tarihi itibariyle başvuruları sona eren Erasmus+ Programı KA1-Bireylerin Öğrenme Hareketliliği alanından ilimiz genelinde toplam 144 proje başvurusu yapılmıştır. Geçtiğimiz yıl bu alanda yapılan başvuru sayısı 29 iken bu yıl sayı 144´e yükseltilerek başvuru sayılarında %400´den fazla artış sağlanmıştır. Bandırma, Dursunbey, Edremit, Gönen, Karesi, Altıeylül, Burhaniye ve Ayvalık ilçelerimiz 10´dan fazla başvuru yaparak il genelinde büyük fark yaratmıştır. İlçe nüfusu ve ilçenin fiziki konumu göz önünde bulundurulduğunda özellikle Dursunbey ve Gönen ilçelerimizin proje kültürünü ilçelerine yerleştirmek adına nitelikli çalışmalar yürüttüğü göze çarpmaktadır. 

Tüm Eğitim-Öğretim kurumlarımız nezdinde proje kültürünü tabana yaygınlaştımayı amaçlayan faaliyetlerin yönetici ve öğretmenlerimizin nitelikli çalışmaları ile sonuca ulaştığı görülmektedir. İlçelerimizi gayretleri ve özverili çalışmaları için tebrik ediyor, proje değerlendirme süreçlerinde de başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.

 

12-03-2016
12-03-2016

Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.