BALIKESİR İL MEM ARGE

DURSUNBEY DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKIYOR YAŞLILARIMIZIN YÜKLERİNİ PAYLAŞIYOR

"Dedeme Nineme Yardım Ediyorum" Dursunbey Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri her cuma kurulan ilçe pazarında yaşlılarımıza yardım ediyor.
DURSUNBEY DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKIYOR  YAŞLILARIMIZIN YÜKLERİNİ PAYLAŞIYOR

         Dursunbey Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri BENGİ Projesi kapsamında Değerler Eğitimi ve Sosyal Yaşam başlığında örnek bir projeye imza attı. "Dedeme Nineme Yardım Ediyorum" projesi kapsamında öğrencilerimiz, her cuma kurulan ilçe pazarında yaşlılarımızın yüklerini paylaşarak yardımcı oluyor.

        Okul yönetimi, öğretmen ve öğrencilerin tam koordinasyonunda gerçekleştirilen projede gönüllü öğrencilerden oluşan ekip, pazar yerinde açtıkları stantta projelerini tanıtırken bir yandan da başta yaşlılarımızın olmak üzere ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın yüklerini paylaşıyorlar. Soğuk kış günlerinde pazar alışverişinin zorluklarını azaltmaya çalışan öğrencilerimize halkın ilgisi de giderek artıyor.

           Proje kapsamında yardım alan-almayan tüm vatandaşlarımız proje ile ilgili memnuniyetlerini belirtirken, öğrenci ve öğretmenlerimize bu örnek proje için teşekkür ettiler.

24-03-201724-03-201724-03-201724-03-2017

Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.