BALIKESİR İL MEM ARGE

BENGİ Kepsut’ta Eğitim Yöneticilerine Tanıtıldı

Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) Kepsut ve Dursunbey ilçelerinin eğitim yöneticilerine tanıtıldı.
BENGİ Kepsut’ta Eğitim Yöneticilerine Tanıtıldı

   Kepsut Cumhuriyet İlkokulu Toplantı Salonu’nda saat 10.00´ da Kepsut ve Dursunbey ilçelerimizde görevli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve okul müdürlerine yönelik olarak Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) proje tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

   Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet CENGİZ, Kepsut İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal DURMUŞ, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Proje Koordinatörü Fahri ACAR, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme ve Değerlendirme Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Projesi Bilişim ve Yazılım Sorumlusu Yusuf Yalçın ve eğitim yöneticileri katıldı.

EĞİTİMDE KALİTE YOLCULUĞU

   İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Ahmet CENGİZ, konuşmalarında eğitimin ülkemiz ve geleceğimiz açısından önemli olduğunu, hep beraber ekip çalışmasıyla Balıkesir’imizi çok daha iyi yerlere taşıyabileceğimizi belirtti. BENGİ “Eğitimde Kalite Yolculuğu” nda eğitim yöneticilerine başarılar diledi. 

  İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Proje Koordinatörü Fahri Acar, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme ve Değerlendirme Birimi Şube Müdürü ve BENGİ Projesi Bilişim ve Yazılım Sorumlusu Yusuf Yalçın’ın sunumlarının ardından Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) proje tanıtım toplantısı sona erdi.

13-01-201713-01-201713-01-201713-01-201713-01-201713-01-2017

 

Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.