BALIKESİR İL MEM ARGE

AB Proje Hazırlama Teknikleri Semineri Bandırma´da Gerçekleştirildi

2016-2017 eğitim öğretim döneminde, İlimizde hazırlanan projelerin nicelik ve nitelik olarak geliştirilmesi amacıyla düzenlenen proje eğitimlerinin sonuncusu 29-30 Mayıs 2017 tarihleri arasında Bandırma´da gerçekleştirildi.
AB Proje Hazırlama Teknikleri Semineri Bandırma´da Gerçekleştirildi

   2016-2017 eğitim öğretim döneminde, İlimizde hazırlanan projelerin nicelik ve nitelik olarak geliştirilmesi amacıyla düzenlenen proje eğitimlerinin sonuncusu 29-30 Mayıs 2017 tarihleri arasında Bandırma´da gerçekleştirildi. Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Bandırma Anadolu Lisesi ve Bandırma Haydar Çavuş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nden 17 öğretmenin katıldığı seminer faaliyetinin açılışında Erasmus+ Programı´nın genel tanıtımı yapıldı.

   Proje seminerinde Erasmus+ Okul Eğitimi, Mesleki Eğitim, Yetişkin Eğitimi ve Gençlik Programları kapsamında KA1, KA2 ve KA3 çağrıları, ECAS ve TURNA portalı üyelik işlemleri, ortak bulma yöntemleri başlıklarında genel bilgilendirmelerde bulunuldu. Okul Eğitimi Alanında Bireylerin Öğrenme Hareketliliği (KA1) programı kapsamında örnek projelerin incelenmesi ve proje formu oluşturma atölye çalışması ile seminer sona erdi.

02-06-2017

Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.