BALIKESİR İL MEM ARGE

2021 Yılı Erasmus+ Okul Eğitimi Akreditasyon Konsorsiyumu Başvuru Sonuçları

2021 Yılı Erasmus+ Okul Eğitimi Akreditasyon Konsorsiyumu Başvuru Sonuçları

Değerli Başvuru Sahipleri,

 

2021 Yılı Erasmus+ Okul Eğitimi Akreditasyon Konsorsiyumu kapsamında müdürlüğümüze sunulan başvuruların değerlendirme süreci tamamlanmıştır. Ek 3 değerlendirme kriterlerine göre Ek 1'deki 63 kurum konsorsiyum üyesi olarak akreditasyon programında yer almaya hak kazanırken, Ek 2'deki 21 kurum yedek başvuru sahibi olarak belirlenmiştir.

 

Başvuru sonuçları doğrultusunda, kurumların konsorsiyum üyeliklerinin geçerli olabilmesi için kabul listesinde yer alan başvuru sahipleri ile ortaklık beyanı imzalanması gerekmektedir. Süreç ile ilgili bilgilendirme önümüzdeki günlerde yapılacaktır.

 

Okul Eğitimi, Mesleki Eğitim ve Yetişkin Eğitimi alanlarında 2021 yılı için konsorsiyum üyeleri belirlenmiş olup akreditasyon sürecinin 7 yıllık bir dönemi kapsadığını ve tüm kurumlarımıza ulaşma hedefimiz doğrultusunda, bu yıl başvurusu kabul edilmeyen kurumlarımızın gelecek yıllarda şansının devam ettiğini hatırlatmak isteriz.

 

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

 

Ek 1: Okul Eğitimi Akreditasyon Konsorsiyumu Başvuru Sonuçları

Ek 2: Okul Eğitimi Akreditasyon Konsorsiyumu Yedek Liste

Ek 3: Değerlendirme Kriterleri

Kasaplar Mahallesi Eski Sındırgı Caddesi No1/A Altıeylül/BALIKESİR - 0266 277 10 26/27

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.